Szukasz copywritera z ostrym jak brzytwa piórem? Chcesz, aby Twoje teksty przyciągały klientów, a nie odstraszały? Jesteś w dobrym miejscu!

Coraz więcej uwagi poświęca się treści, którą publikuje się na stronach www, w katalogach czy ulotkach. Ma to przełożenie nie tylko na lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ale również przemawia do potencjalnego Klienta. Bowiem szukają oni nowych, sprawdzonych informacji, dokładnej specyfikacji, zalet danego rozwiązania – a mając je na Twojej stronie, nie będą dalej szukać tylko dokonają transakcji w tym miejscu.

Proponujemy różne rozwiązania w zależności od potrzeb i wymagań naszych Klientów. Na wstępie zadajemy pytanie „czego oczekujesz od swojej strony?”, a następnie wedle uzyskanej odpowiedzi, przechodzimy do produkcji. Teksty SEO, sprzedażowe, perswazyjne. Z naszą pomocą uzyskasz pożądane efekty!

 

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

#1 Teksty pod pozycjonowanie – najtańszy, a jednocześnie jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby zaistnieć w wyszukiwarkach. Roboty Google coraz częściej doceniają strony, na których jest dużo wartościowej treści. Stworzymy ją dla Ciebie!

#2 Artykuły na blogi lub do serwisów www – szukasz Copywritera, który stworzy treść wartościową i wysokiej jakości? Wystarczy brief, a przystąpimy do pracy!

#3 Treść na stronę www – na witrynach powinien znajdować się wartościowy content – lekki, sprzedażowy, ale nie za długi. Dla Ciebie stworzymy taką treść, która sama sprzeda Twój produkt!

#4 Treść pod materiały poligraficzne – i tutaj czujemy się jak ryba w wodzie! Odpowiednie kolumny, łączenie treści z grafikami. Zrobimy to bez większych problemów.

#5 Newslettery  - które nie opierają się wyłącznie na kodowaniu. Ważna jest w nich również treść! Po wykonaniu odpowiednich tekstów A/B przygotujemy takie warianty, które zagwarantują kliknięcia.

Szukasz czegoś więcej? Napisz do nas!

KONTAKT